PRZEWÓZ OSÓB "Pol - Trans" Małgorzata Majchrzak

Szanowni Państwo,
W związku z prowadzoną przez nas działalnością transportową mamy przyjemność przedstawić ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.W oparciu o wieloletnie doświadczenie wykonujemy przewóz osób nie tylko na liniach regularnych, ale również okolicznościowo obsługujemy wydarzenia takie jak wycieczki krajowe i zagraniczne, transport dzieci i młodzieży na wycieczki szkolne, wycieczki biznesowe i firmowe (tj. wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje, imprezy firmowe), wycieczki okolicznościowe (tj. wesela, komunie, wieczory kawalerskie, panieńskie).

Oferowane przez nas busy i autobusy wyposażone są między innymi w: - klimatyzację, - regulowane (rozkładane i rozsuwane) fotele, - pasy bezpieczeństwa, - DVD, - podświetlenie LED, - radio, - mikrofon, - przyciemniane szyby, - dużą przestrzeń bagażową.

Dysponujemy poniższym taborem (marka, liczba miejsc siedzących + stojących):
MERCEDES SPRINTER / 21+8
MERCEDES SPRINTER / 24+2
MERCEDES VARIO / 24+12
DAIMLERCHRYSLER / 29+14
MERCEDES MEDIANO / 32+10
SETRA / 54+20
SETRA / 45+21
RENAULT / 60+15
MERCEDES MEDIANO / 32+10

Stawiamy na nowoczesny i komfortowy tabor, aby przewozy osób odbywały się w jak najlepszych warunkach. Nasi kierowcy są przeszkoleni do reagowania w różnych sytuacjach, a z ich twarzy nie znika uśmiech, co sprawia, że każda podróż odbywa się w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Dla stałych klientów (szkół, instytucji, przedsiębiorstw) oferujemy korzystne warunki, polegające np. na odroczonych terminach płatności, elastyczności trasy czy ustalonej wcześniej cenie.

W przypadku wycieczek zorientowanych na dłuższe trasy zapewniamy obsługę dwóch lub więcej kierowców, aby bez przerw kontynuować transport. Gwarantujemy, że u nas możesz liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, kompleksową i profesjonalną obsługę, ale także atrakcyjne ceny (już od 1 zł/km)! Ceny naszych usług zostaną ustalone na podstawie indywidualnie dopasowanej oferty.


Zapraszamy do kontaktu:
nr. tel.: 600966612, 660140907 e-mail: pol-trans1@wp.pl facebook: www.facebook.com/poltransbus
"Pol - Trans" Małgorzata Majchrzak, tel. 600-966-612, email: pol-trans1@wp.pl