Wynajem

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzoną przez nas działalnością transportową mamy przyjemność przedstawić ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.W oparciu o wieloletnie doświadczenie wykonujemy przewóz osób nie tylko na liniach regularnych, ale również okolicznościowo obsługujemy wydarzenia takie jak wycieczki krajowe i zagraniczne, transport dzieci i młodzieży na wycieczki szkolne, wycieczki biznesowe i firmowe (tj. wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje, imprezy firmowe), wycieczki okolicznościowe (tj. wesela, komunie, wieczory kawalerskie, panieńskie).

Oferowane przez nas busy i autobusy wyposażone są między innymi w: – klimatyzację, – regulowane (rozkładane i rozsuwane) fotele, – pasy bezpieczeństwa, – DVD, – podświetlenie LED, – radio, – mikrofon, – przyciemniane szyby, – dużą przestrzeń bagażową.

Dysponujemy poniższym taborem (marka, liczba miejsc siedzących + stojących):

MERCEDES SPRINTER / 21+8

MERCEDES SPRINTER / 24+2

MERCEDES VARIO / 24+12

DAIMLERCHRYSLER / 29+14

MERCEDES MEDIANO / 32+10

SETRA / 54+20

SETRA / 45+21

RENAULT / 60+15

MERCEDES MEDIANO / 32+10

Stawiamy na nowoczesny i komfortowy tabor, aby przewozy osób odbywały się w jak najlepszych warunkach. Nasi kierowcy są przeszkoleni do reagowania w różnych sytuacjach, a z ich twarzy nie znika uśmiech, co sprawia, że każda podróż odbywa się w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Dla stałych klientów (szkół, instytucji, przedsiębiorstw) oferujemy korzystne warunki, polegające np. na odroczonych terminach płatności, elastyczności trasy czy ustalonej wcześniej cenie.

W przypadku wycieczek zorientowanych na dłuższe trasy zapewniamy obsługę dwóch lub więcej kierowców, aby bez przerw kontynuować transport. Gwarantujemy, że u nas możesz liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, kompleksową i profesjonalną obsługę, ale także atrakcyjne ceny (już od 1 zł/km)! Ceny naszych usług zostaną ustalone na podstawie indywidualnie dopasowanej oferty.

Zapraszamy do kontaktu:

600966612
660140907

pol-trans1@wp.pl

Menu